Rekondičné a Kúpeľné pobyty

Našli sme pre Vás 195 pobytov v 85 hoteloch v 25 miestach

 • Typ
  Rekondičné a Kúpeľnéx
Rekondičné pobyty sú určené pre všetkých, ktorí sú unavení zo svojho zamestnania a radi by načerpali nové psychické i fyzické sily. Klienti si volia rekondičné pobyty najmä z dôvodu, že zlepšujú celkový zdravotný stav a odolnosť ich organizmu. V zariadeniach vám personál poskytne ošetrovateľskú aj rehabilitačnú starostlivosť. 

SlovenskoČechyMaďarskoRakúskoSlovinsko i Poľsko vám ponúka široký výber zariadení, ktoré poskytujú rekondičné pobyty, ktoré sú orientované na liečbu alergiíbolestí chrbta alebo len na celkové ozdravenie tela. Tieto pobyty sú výnimočné najmä celkovou regeneráciou, ktorá je dotváraná najmä množstvom procedúr a zmenou prostredia. 

Behom pobytu si  v praxi vyskúšate a zažijete, aký poprok je možné dokázať už za krátku dobu a to v dôsledku aplikácií zásad zdravotného životného štýlu.

clear

 • 927 x
 • 8.8

Hotel Flóra
Hotel Flóra sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc, v blízkosti kúpeľného parku. Pýchou Hotela Flóra je moderné wellness centrum, dominantou ktorého sú dva antikorové bazény. V priestoroch wellness centra je k dispozícii aj fínska či soľná parná sauna, bylinková inhalácia, tepidárium, vodná cesta a fitnes centrum.  V ponuke je taktiež viac ako 30 liečebných procedúr vrátane thajských...viac »
clear

5 nc. od 254.5 € /pobyt
5 nc. od 235.5 € /pobyt
5 nc. od 246.5 € /pobyt
7 nc. od 271.5 € /pobyt
5 nc. od 199 € /pobyt
clear
clear
clear

 • 186 x
 • 8.3

Liečebný dom Poľana
Liečebný dom Poľana v novo zrekonštruovaných kúpeľoch poskytuje vysoký štandard ubytovania ako aj relaxačných či hotelových služieb. Hostia môžu využívať vodoliečbu, elektroliečbu, masáže prípadne iné služby. Hotel navyše leží v pokojnej prírode, v ústraní od iných usadlostí. Priaznivci športu majú možnosť využívať volejbalové a tenisové kurty v obci. Z Brusna je možné navštíviť aj...viac »
clear

3 nc. od 192 € /pobyt
od 2 nc. od 81 € /noc
clear
clear
clear

 • 661 x
 • 8.5

Kúpeľný Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade
Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade je súčasťou moderného kúpeľného komplexu Danubius Health Spa Resort. Nachádza sa v príjemnom a pokojnom zelenom parku, v centrálnej časti piešťanského Kúpeľného ostrova. Je priamo spojený s impozantným Balneo centrom, kde sa ponúkajú všetky liečebné procedúry. Počas pobytu v hoteli môžete relaxovať v novom vodnom a saunovom svete s vnútorným a...viac »
clear

7 nc. od 651 € /pobyt
clear
clear
clear

 • 234 x
 • 8.4

Hotel Grandhotel Strand
Hotel Grand Strand je elegantný 4-hviezdičkový hotel situovaný v centre Kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ponúka termálny vonkajší a vnútorný bazén. Priamo v hoteli sa nachádza Aqua Thermall Wellness, ktoré ponúka množstvo oddychových atrakcií. V celom objekte je hosťom k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. viac »
clear

2 nc. od 120 € /pobyt
3 nc. od 160 € /pobyt
od 4 nc. od 58 € /noc
clear
clear
clear
clear

 • 16 x
 • 9

Hotel Europa Fit
Hotel Európa Fit sa nachádza pár minút chôdze od termálneho jazera. Koncom roka 2014 prešiel takmer úplnou rekonštrukciou. Hostí privíta vynovený vodný a saunový svet na ploche 700 m2, moderné priestory, jedinečné VITALIUM Medical a beauty centrum, ako aj nová reštaurácia a bary. Počas celého roka ponúka zaujímavé programy aj pre rodiny s deťmi.viac »
clear

3 nc. od 315 € /pobyt
clear
clear
clear

Maďarsko ďalšie miesta

Termálne kúpalisko Mosonmagyaróvár
clear
clear

 • 6 x
 • 9

Kúpeľný Hotel Danubius Health Spa Resort Centrální lázně
Hotel Centrální lázně sa nachádza priamo v centre známeho kúpeľného mesta Mariánské Lázně , blízko kúpeľnej kolonády a vyvierajúcich liečivých prameňov. Budova hotela je jednou z najstarších budov v celých kúpeľoch. Bola postavená ešte v roku 1892. Hotel Centrální lázně ponúka svojim klientom tradičnú kúpeľnú liečbu s využitím miestnych prírodných zdrojov. Procedúry prebiehajú v...viac »
clear

7 nc. od 623 692.1 € /pobyt
10%
clear
clear
clear
clear

clear
Hľadajte v našej ponuke
Načítavam mapu. Čakajte prosím

Akciové ponuky

clear