Pobyty Rakúsko

Našli sme pre Vás 2 pobytov v 2 hoteloch v 2 miestach
  • Lokalita
    Rakúskox
Už za čias Rakúsko – Uhorska venovali panovníci kúpeľníctvu veľa pozornosti. Vedeli totiž, že rakúska príroda má jedinečné liečivé schopnosti. A tak si kúpeľníctvo v tejto krajine doteraz drží vysokú úroveň. Okrem termálnych prameňov Rakúsko disponuje aj prírodným bohatstvom z Álp. Alpský čistý vzduch a unikátna horská klíma sú ďalšími liečivými zdrojmi, ktoré pomáhajú regenerovať ľudský organizmus. 

V našej ponuke nájdete rekondičnérelaxačné a wellness pobyty na obľúbených miestach, ako napríklad horské strediská Bad AchenkirchBad Gastein alebo kúpele Stegersbach

Vďaka luxusu a vysokej úrovni služieb sú rakúske kúpele uznávané na celom svete. Väčšina liečebných zariadení je zároveň aj miestom turistického ruchu s pestrou škálou možnosti vyžitia sa pre každého hosťa. Preto neváhajte a skúste si vybrať miesto pre váš oddych.


clear

  • 2 x
  • 9

Hotel Panhans
Hotel Panhans je tradičný Grand Hotel z roku 1888, vzdialený iba hodinu cesty autom od Viedne. Zjazdovky a turistické chodníky Semmeringu sú veľmi blízko. Grand Hotel Panhans ponúka wellness centrum o veľkosti 1 000 m² so saunou, krytým bazénom a rôznymi masážami.viac »
clear

od 2 nc. od 75 € /noc
clear
clear
clear

  • 2 x
  • 8.4

Hotel Zur Burg
Priamo v hotelovom bazéne s protiprúdom a s veľkou zimnou záhradou si na pohodlných ležadlách vychutnáte relax, slnko a príjemnú atmosféru sladkého ničnerobenia. V troch najmodernejších saunách si môžete dopriať pocit znovuzrodenia a ozdravenia. Celý proces môžete zavŕšiť...viac »
clear

od 1 nc. od 75 € /noc
clear
clear
clear
 
clear
Hľadajte v našej ponuke
Načítavam mapu. Čakajte prosím
clear