Wellness hotely Termálne kúpele

Našli sme pre Vás 913 pobytov v 168 hoteloch v 39 miestach

 • Prostredie
  Termálne kúpelex
Tí, ktorí chcú svoje telo prehriať v teplej termálnej vode aj v zimnom období, prídu na svoje v krytých bazénoch termálnych kúpeľov. Dovolenka v týchto kúpeľoch znamená zaručené perfektné zážitky a zaslúžený oddych. Termálne pramene sú typické pre strednú Európu a nájdete ich na Slovensku, v ČecháchMaďarsku ale taktiež v Slovinsku.  
Hostí so zdravotnými problémami zaujmú určite niektoré z našich kúpeľných pobytov. No na svoje si prídu aj tí, ktorí si chcú len oddýchnuť a načerpať nové sily do svojho pracovného života. Vďaka procedúram vo wellness a relaxačných pobytoch, ako napríklad fínska sauna alebo klasická sauna, másáž, vírivý kúpeľ alebo zábaly sa váš organizmus dokonale uvoľní a zregeneruje. Každý z našich pobytov vám prinesie zaručený relax, tak neváhajte a vyberte si. Ak chcete pomôcť pri výbere vhodného pobytu, ochotne poradia naši operátori call centra.
 Termálne kúpele Slovensko

 • 927 x
 • 8.8

Hotel Flóra***, Kúpele Trenčianske Teplice
Hotel Flóra sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc, v blízkosti kúpeľného parku. Pýchou Hotela Flóra je moderné wellness centrum, dominantou ktorého sú dva antikorové bazény. V priestoroch wellness centra je k dispozícii aj fínska či soľná parná sauna, bylinková inhalácia, tepidárium, vodná cesta a fitnes centrum.  V ponuke je taktiež viac ako 30 liečebných procedúr vrátane thajských...viac »
od 36 €/noc
clear

 • 186 x
 • 8.3

Liečebný dom Poľana****, Kúpele Brusno
Liečebný dom Poľana v novo zrekonštruovaných kúpeľoch poskytuje vysoký štandard ubytovania ako aj relaxačných či hotelových služieb. Hostia môžu využívať vodoliečbu, elektroliečbu, masáže prípadne iné služby. Hotel navyše leží v pokojnej prírode, v ústraní od iných usadlostí. Priaznivci športu majú možnosť využívať volejbalové a tenisové kurty v obci. Z Brusna je možné navštíviť aj...viac »
od 64 €/noc
clear

 • 26 x
 • 8.2

Hotel Centrál**, Kúpele Smrdáky
Kúpeľný hotel Centrál sa nachádza vo vidieckom prostredí Kúpeľného mestečka. Je situovaný v centrálnej časti kúpeľného areálu s výhľadom na obecné námestie, kúpeľný park a areál kúpeľov. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Balneorehabilitácia, Rehabilitačné a Regeneračné centrum, tenisový kurt a kinosála. viac »
od 39 €/noc
clear

 • 661 x
 • 8.5

Kúpeľný Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade****, Kúpele Piešťany
Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade je súčasťou moderného kúpeľného komplexu Danubius Health Spa Resort. Nachádza sa v príjemnom a pokojnom zelenom parku, v centrálnej časti piešťanského Kúpeľného ostrova. Je priamo spojený s impozantným Balneo centrom, kde sa ponúkajú všetky liečebné procedúry. Počas pobytu v hoteli môžete relaxovať v novom vodnom a saunovom svete s vnútorným a...viac »
od 84 €/noc
clear

 • 271 x
 • 8.4

Kúpeľný Hotel Palace***, Kúpele Sliač a okolie
Kúpeľný hotel Palace  sa nachádza v tichom prostredí Kúpeľov Sliač, len 5km od letiska. Je to architektonicky veľkoryso riešený multifunkčný komplex s hotelovou, reštauračnou a spoločenskou časťou. Viacúrovňové riešenie prekrytých terás s typickou kúpeľnou kolonádou ponúka atmosféru, nádherné pohľady uprostred kúpeľného parku a kvetinových záhonov. So svojou kapacitou 395 lôžok ponúka...viac »
od 16 €/noc
clear
 
clear
 Termálne kúpele Maďarsko

 • 110 x
 • 9.1

Hotel Greenfield Golf & Spa****, Kúpele Bukfurdo
Luxusný 4-hviezdičkový rezort Greenfield Golf & Spa sa nachádza v meste Bükfürdő. Wellness areál má plochu 3500 m2 a ponúka wellness služby, 2 termálne bazény, vonkajší bazén, vírivku, plavecký aj detský bazén, saunový svet, turecké a rímske kúpele či fitness centrum.  Vynikajúce gurmánske jedlá si môžete vychutnať v reštaurácii Seasons s terasou s výhľadom na golfové ihrisko. Raňajky sa...viac »
od 72 €/noc
clear
 
clear
 Termálne kúpele Čechy

 • 6 x
 • 9

Kúpeľný Hotel Danubius Health Spa Resort Centrální lázně****, Kúpele Mariánske Lázně
Hotel Centrální lázně sa nachádza priamo v centre známeho kúpeľného mesta Mariánské Lázně , blízko kúpeľnej kolonády a vyvierajúcich liečivých prameňov. Budova hotela je jednou z najstarších budov v celých kúpeľoch. Bola postavená ešte v roku 1892. Hotel Centrální lázně ponúka svojim klientom tradičnú kúpeľnú liečbu s využitím miestnych prírodných zdrojov. Procedúry prebiehajú v...viac »
od 64 71 €/noc
clear
 
clear

clear
Hľadajte v našej ponuke
Načítavam mapu. Čakajte prosím

Akciové ponuky

clear