Wellness hotely Minerálne kúpele

Našli sme pre Vás 770 pobytov v 120 hoteloch v 23 miestach
 • Prostredie
  Minerálne kúpelex
Celá stredná Európa je pretkaná minerálnymi prameňmi a môže sa pýšiť množstvom kúpeľných miest. Minerálne kúpele využívajú liečebné účinky minerálnej vody, ktorá vyviera zo zeme. Je obohatená o množstvo minerálnych látok. Ak hľadáte relax a oddych pre vaše telo i dušu, navštívte niektorý z našich pobytov. Medzi najvyhľadávaniejšie patria rekondičnérelaxačnéseniorské alebo liečebné pobyty
Minerálne kúpele sú medzi návštevníkmi veľmi obľúbené a množstvo kúpeľných miest prináša okrem tradičného kúpeľníctva aj wellness. Slovenských záujemcov určite oslovia najznámejšie kúpele v Piešťaňoch alebo neďalekých Luhačoviciach, ktoré sú vzdialené od slovenských hraníc len 30 kilometrov. Naši operátori call centra vám ochotne poradia pri výbere vhodného pobytu. Ak si u nás niektorý z pobytov vyberiete, určite neoľutujete a vaše telo i duša vám budú ešte dlho vďačné. 
 Minerálne kúpele Slovensko

 • 675 x
 • 8.5

Kúpeľný Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade****, Kúpele Piešťany
Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade je súčasťou moderného kúpeľného komplexu Danubius Health Spa Resort. Nachádza sa v príjemnom a pokojnom zelenom parku, v centrálnej časti piešťanského Kúpeľného ostrova. Je priamo spojený s impozantným Balneo centrom, kde sa ponúkajú všetky liečebné procedúry. Počas pobytu v hoteli môžete relaxovať v novom vodnom a saunovom svete s vnútorným a...viac »
od 84 €/noc
clear

 • 275 x
 • 8.4

Kúpeľný Hotel Palace***, Kúpele Sliač a okolie
Kúpeľný hotel Palace  sa nachádza v tichom prostredí Kúpeľov Sliač, len 5km od letiska. Je to architektonicky veľkoryso riešený multifunkčný komplex s hotelovou, reštauračnou a spoločenskou časťou. Viacúrovňové riešenie prekrytých terás s typickou kúpeľnou kolonádou ponúka atmosféru, nádherné pohľady uprostred kúpeľného parku a kvetinových záhonov. So svojou kapacitou 395 lôžok ponúka...viac »
od 16 €/noc
clear

 • 188 x
 • 8.3

Liečebný dom Poľana****, Kúpele Brusno
Liečebný dom Poľana v novo zrekonštruovaných kúpeľoch poskytuje vysoký štandard ubytovania ako aj relaxačných či hotelových služieb. Hostia môžu využívať vodoliečbu, elektroliečbu, masáže prípadne iné služby. Hotel navyše leží v pokojnej prírode, v ústraní od iných usadlostí. Priaznivci športu majú možnosť využívať volejbalové a tenisové kurty v obci. Z Brusna je možné navštíviť aj...viac »
od 64 €/noc
clear

 • 956 x
 • 8.8

Hotel Flóra***, Kúpele Trenčianske Teplice
Hotel Flóra sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc, v blízkosti kúpeľného parku. Pýchou Hotela Flóra je moderné wellness centrum, dominantou ktorého sú dva antikorové bazény. V priestoroch wellness centra je k dispozícii aj fínska či soľná parná sauna, bylinková inhalácia, tepidárium, vodná cesta a fitnes centrum.  V ponuke je taktiež viac ako 30 liečebných procedúr vrátane thajských...viac »
od 36 €/noc
clear

 • 544 x
 • 8.8

Kúpeľný Hotel Veľká Fatra***, Kúpele Turčianske Teplice
Hotel Veľká Fatra*** je situovaný priamo na kúpeľnej kolonáde. Komfortné ubytovanie a bohatá ponuka poskytovaných služieb, ktoré sú vrátane liečebných procedúr dostupné "suchou nohou" . Priamo v hoteli sa nachádza aj termálny bazén s liečivou vodou.  viac »
od 53 €/noc
clear
 
clear
 Minerálne kúpele Maďarsko

 • 2 x
 • 6.1

Hotel Dráva Thermal Resort****, Kúpele Harkány
Zariadenie Dráva Hotel Thermal Resort ponúka moderné izby vybavené internetom zdarma. K dispozícii je bezplatné parkovisko. Je vybavený veľkým wellness centrom s jacuzzi, masážami a parnými kúpeľmi. Každá ubytovacia jednotka je priestranná a zariadená moderným nábytkom, má klimatizáciu, káblovú TV a mini bar. Niektoré izby majú vlastný balkón. Wellness centrum zahŕňa masáže alternatívnej...viac »
od 37 €/noc
clear
 

Maďarsko ďalšie miesta

Kúpele Harkány
clear
 Minerálne kúpele Čechy

 • 4 x
 • 9.4

Kúpeľný Hotel Danubius Health Spa Resort Hvězda****, Kúpele Mariánske Lázně
Ubytovacie zariadenie leží priamo v meste, v centre kúpeľného mesta. Jeho hlavnými výhodami sú výnimočné štýlové prostredie, architektonicky zaujímavé okolie, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia. Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné...viac »
od 68 76 €/noc
clear
 
clear
 Minerálne kúpele Poľsko

 • 42 x
 • 9

Hotel Gołębiewski****, Kúpele Wisla
Hotel Gołębiewski je špičkou poľského rekreačného hotelierstva. Ubytovacie zariadenie leží v pokojnom prostredí, no pomerne blízko centra mesta. Jedná sa o veľký hotel pre viac ako 1400 dovolenkárov s bezbariérovým vstupom. Poskytuje vhodné podmienky pre športové vyžitie, relax a oddych. Kúpeľné a relaxačné procedúry sa nachádzajú priamo v objekte. Vďaka svojmu vysokému štandardu je hotel...viac »
od 81 €/noc
clear
 

Poľsko ďalšie miesta

Kúpele Wisla
clear

clear
Hľadajte v našej ponuke
Načítavam mapu. Čakajte prosím

Akciové ponuky

clear