Wellness hotely Minerálne kúpele

Našli sme pre Vás 718 pobytov v 119 hoteloch v 23 miestach

 • Prostredie
  Minerálne kúpelex
Celá stredná Európa je pretkaná minerálnymi prameňmi a môže sa pýšiť množstvom kúpeľných miest. Minerálne kúpele využívajú liečebné účinky minerálnej vody, ktorá vyviera zo zeme. Je obohatená o množstvo minerálnych látok. Ak hľadáte relax a oddych pre vaše telo i dušu, navštívte niektorý z našich pobytov. Medzi najvyhľadávaniejšie patria rekondičnérelaxačnéseniorské alebo liečebné pobyty
Minerálne kúpele sú medzi návštevníkmi veľmi obľúbené a množstvo kúpeľných miest prináša okrem tradičného kúpeľníctva aj wellness. Slovenských záujemcov určite oslovia najznámejšie kúpele v Piešťaňoch alebo neďalekých Luhačoviciach, ktoré sú vzdialené od slovenských hraníc len 30 kilometrov. Naši operátori call centra vám ochotne poradia pri výbere vhodného pobytu. Ak si u nás niektorý z pobytov vyberiete, určite neoľutujete a vaše telo i duša vám budú ešte dlho vďačné. 
 Minerálne kúpele Slovensko

 • 927 x
 • 8.8

Hotel Flóra***, Kúpele Trenčianske Teplice
Hotel Flóra sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc, v blízkosti kúpeľného parku. Pýchou Hotela Flóra je moderné wellness centrum, dominantou ktorého sú dva antikorové bazény. V priestoroch wellness centra je k dispozícii aj fínska či soľná parná sauna, bylinková inhalácia, tepidárium, vodná cesta a fitnes centrum.  V ponuke je taktiež viac ako 30 liečebných procedúr vrátane thajských...viac »
od 36 €/noc
clear

 • 186 x
 • 8.3

Liečebný dom Poľana****, Kúpele Brusno
Liečebný dom Poľana v novo zrekonštruovaných kúpeľoch poskytuje vysoký štandard ubytovania ako aj relaxačných či hotelových služieb. Hostia môžu využívať vodoliečbu, elektroliečbu, masáže prípadne iné služby. Hotel navyše leží v pokojnej prírode, v ústraní od iných usadlostí. Priaznivci športu majú možnosť využívať volejbalové a tenisové kurty v obci. Z Brusna je možné navštíviť aj...viac »
od 64 €/noc
clear

 • 26 x
 • 8.2

Hotel Centrál**, Kúpele Smrdáky
Kúpeľný hotel Centrál sa nachádza vo vidieckom prostredí Kúpeľného mestečka. Je situovaný v centrálnej časti kúpeľného areálu s výhľadom na obecné námestie, kúpeľný park a areál kúpeľov. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Balneorehabilitácia, Rehabilitačné a Regeneračné centrum, tenisový kurt a kinosála. viac »
od 39 €/noc
clear

 • 661 x
 • 8.5

Kúpeľný Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade****, Kúpele Piešťany
Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade je súčasťou moderného kúpeľného komplexu Danubius Health Spa Resort. Nachádza sa v príjemnom a pokojnom zelenom parku, v centrálnej časti piešťanského Kúpeľného ostrova. Je priamo spojený s impozantným Balneo centrom, kde sa ponúkajú všetky liečebné procedúry. Počas pobytu v hoteli môžete relaxovať v novom vodnom a saunovom svete s vnútorným a...viac »
od 84 €/noc
clear

 • 271 x
 • 8.4

Kúpeľný Hotel Palace***, Kúpele Sliač a okolie
Kúpeľný hotel Palace  sa nachádza v tichom prostredí Kúpeľov Sliač, len 5km od letiska. Je to architektonicky veľkoryso riešený multifunkčný komplex s hotelovou, reštauračnou a spoločenskou časťou. Viacúrovňové riešenie prekrytých terás s typickou kúpeľnou kolonádou ponúka atmosféru, nádherné pohľady uprostred kúpeľného parku a kvetinových záhonov. So svojou kapacitou 395 lôžok ponúka...viac »
od 16 €/noc
clear
 
clear
 Minerálne kúpele Maďarsko

 • 2 x
 • 6.1

Hotel Dráva Thermal Resort****, Kúpele Harkány
Zariadenie Dráva Hotel Thermal Resort ponúka moderné izby vybavené internetom zdarma. K dispozícii je bezplatné parkovisko. Je vybavený veľkým wellness centrom s jacuzzi, masážami a parnými kúpeľmi. Každá ubytovacia jednotka je priestranná a zariadená moderným nábytkom, má klimatizáciu, káblovú TV a mini bar. Niektoré izby majú vlastný balkón. Wellness centrum zahŕňa masáže alternatívnej...viac »
od 38 €/noc
clear
 

Maďarsko ďalšie miesta

Kúpele Harkány
clear
 Minerálne kúpele Čechy

 • 6 x
 • 9

Kúpeľný Hotel Danubius Health Spa Resort Centrální lázně****, Kúpele Mariánske Lázně
Hotel Centrální lázně sa nachádza priamo v centre známeho kúpeľného mesta Mariánské Lázně , blízko kúpeľnej kolonády a vyvierajúcich liečivých prameňov. Budova hotela je jednou z najstarších budov v celých kúpeľoch. Bola postavená ešte v roku 1892. Hotel Centrální lázně ponúka svojim klientom tradičnú kúpeľnú liečbu s využitím miestnych prírodných zdrojov. Procedúry prebiehajú v...viac »
od 64 71 €/noc
clear
 
clear
 Minerálne kúpele Poľsko

 • 41 x
 • 9.1

Hotel Gołębiewski****, Kúpele Wisla
Hotel Gołębiewski je špičkou poľského rekreačného hotelierstva. Ubytovacie zariadenie leží v pokojnom prostredí, no pomerne blízko centra mesta. Jedná sa o veľký hotel pre viac ako 1400 dovolenkárov s bezbariérovým vstupom. Poskytuje vhodné podmienky pre športové využitie, relax a oddych....viac »
od 81 €/noc
clear
 

Poľsko ďalšie miesta

Kúpele Wisla
clear

clear
Hľadajte v našej ponuke
Načítavam mapu. Čakajte prosím

Akciové ponuky

clear