Wellness hotely Klimatické kúpele

Našli sme pre Vás 63 pobytov v 10 hoteloch v 4 miestach
 • Prostredie
  Klimatické kúpelex
Niektoré krajiny môžu ďakovať za krásnu prírodu, ktorá obklopuje ich krajinu. Hory, čistý vzduch, stabilná teplota a vyššia vlhkosť vzduchu pripravili ideálne podmienky pre vznik klimatických kúpeľov na Slovensku i v Čechách. Priaznivá klíma, nádherná príroda hôr a ihličnatých lesov a moderné liečebné metódy tu vytvárajú účinné podmienky pre úspešnú liečbu väčšiny chorôb dýchacích ciest. Príroda poskytuje ideálne prostredie, kde si môžte oddýchnuť a načerpať nové sily do nasledujúcich dní, preto sú klimatické kúpele veľmi obľúbené a vyhľadávané. 
 Klimatické kúpele Slovensko

 • 37 x
 • 7.3

Liečebný dom Hlavná budova - Komporday**, Kúpele Štós
Liečebný dom Komporday v klimatických kúpeľoch Štós , je situovaný priamo v centre kúpeľov. Liečebný dom poskytuje pod jednou strechou veľké množstvo relaxačných a liečebných procedúr. Súčasťou komplexu Komporday je aj novovybudovaný Vitálny vodný svet. Okrem klimatoterapie je...viac »
od 32 €/noc
clear

 • 52 x
 • 8.8

Hotel Atrium***, Kúpele Nový Smokovec
Hotel Atrium v Novom Smokovci bol postavený na úpätí Slavkovského štítu v malebnom prostredí veľhôr Vysoké Tatry. Netradičná kruhová architektúra hotela umožňuje nepriamo oddeliť ubytovaciu časť od ostatných. Tak dokáže zabezpečiť svojim klientom ničím nerušený oddych počas celého dňa i noci. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie v moderne zariadených izbách, kvalitné gastronomické služby a...viac »
od 47 €/noc
clear

 • 241 x
 • 8.5

Grandhotel Strand****, Kúpele Vyšné Ružbachy
Hotel Grand Strand je elegantný 4-hviezdičkový hotel situovaný v centre Kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ponúka termálny vonkajší a vnútorný bazén. Priamo v hoteli sa nachádza Aqua Thermall Wellness, ktoré ponúka množstvo oddychových atrakcií. V celom objekte je hosťom k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. viac »
od 44 €/noc
clear
 
clear
 Klimatické kúpele Rakúsko

 • 2 x
 • 8.4

Hotel Zur Burg****, Horské stredisko Kaprun
Priamo v hotelovom bazéne s protiprúdom a s veľkou zimnou záhradou si na pohodlných ležadlách vychutnáte relax, slnko a príjemnú atmosféru sladkého ničnerobenia. V troch najmodernejších saunách si môžete dopriať pocit znovuzrodenia a ozdravenia. Celý proces môžete zavŕšiť...viac »
od 75 €/noc
clear
 

Rakúsko ďalšie miesta

Horské stredisko Kaprun
clear

clear
Hľadajte v našej ponuke
Načítavam mapu. Čakajte prosím
clear