Wellness hotely Hory

Našli sme pre Vás 321 pobytov v 70 hoteloch v 37 miestach
 • Prostredie
  Horyx
Ak máte radi hory a prírodu, pripravili sme pre vás kúpeľné a liečebné pobyty v horských strediskách. Teraz môžte skombinovať liečenie s príjemnými prechádzkami do prírody.
Medzi obľúbené horské kúpeľné strediská sa radia kúpele Nový Smokovec na Slovensku, Šoproň v Maďarsku, Velké Losiny v Čechách, Moravske Toplice v Slovinsku, kúpele Karpacz v Poľsku a horské stredisko Bad Gastein v Rakúsku. Doprajte svojmu telu zaslúžený oddych. Vyberte si z našej širokej ponuky a strávte wellness víkend v krásnom stredisku alebo rekondičný pobyt v objatí nepoškvrnenej prírody. U nás nájdete pobyty šité na mieru pre každého klienta. Užite si príjemnú dovolenku, na ktorú určite tak ľahko nezabudnete.
 Hory Slovensko

Hotel Fuggerov dvor***, Horské stredisko Selce
Hotel Fuggerov Dvor leží uprostred hôr obkolesujúcich Banskú Bystricu v katastri obce Selce. Ponúka ubytovanie vo vkusne zariadených apartmánoch a dvojlôžkových izbách. V hoteli sa nachádza wellness centrum s bazénom, piatimi druhmi sáun, solárium, fitnes centrum, masáže, taktiež bowling s dvomi dráhami, biliard, stolný tenis. Z vonkajších aktivít  je k dispozícii multifunkčné ihrisko,...viac »
od 31 €/noc
clear

 • 275 x
 • 8.4

Kúpeľný Hotel Palace***, Kúpele Sliač a okolie
Kúpeľný hotel Palace  sa nachádza v tichom prostredí Kúpeľov Sliač, len 5km od letiska. Je to architektonicky veľkoryso riešený multifunkčný komplex s hotelovou, reštauračnou a spoločenskou časťou. Viacúrovňové riešenie prekrytých terás s typickou kúpeľnou kolonádou ponúka atmosféru, nádherné pohľady uprostred kúpeľného parku a kvetinových záhonov. So svojou kapacitou 395 lôžok ponúka...viac »
od 16 €/noc
clear

 • 188 x
 • 8.3

Liečebný dom Poľana****, Kúpele Brusno
Liečebný dom Poľana v novo zrekonštruovaných kúpeľoch poskytuje vysoký štandard ubytovania ako aj relaxačných či hotelových služieb. Hostia môžu využívať vodoliečbu, elektroliečbu, masáže prípadne iné služby. Hotel navyše leží v pokojnej prírode, v ústraní od iných usadlostí. Priaznivci športu majú možnosť využívať volejbalové a tenisové kurty v obci. Z Brusna je možné navštíviť aj...viac »
od 64 €/noc
clear

 • 544 x
 • 8.8

Kúpeľný Hotel Veľká Fatra***, Kúpele Turčianske Teplice
Hotel Veľká Fatra*** je situovaný priamo na kúpeľnej kolonáde. Komfortné ubytovanie a bohatá ponuka poskytovaných služieb, ktoré sú vrátane liečebných procedúr dostupné "suchou nohou" . Priamo v hoteli sa nachádza aj termálny bazén s liečivou vodou.  viac »
od 53 €/noc
clear

 • 63 x
 • 9

Hotel Alexander****, Kúpele Bardejov
Novozrekonštruovaný Hotel Alexander**** ponúka ubytovanie v 75 luxusne zariadených izbách a apartmánoch. Hotelové wellness je hosťom k dispozícii od stredy do nedele, nájdete v ňom whirlpool, fínsku saunu, parnú saunu, ochladzovací bazén, zážitkové sprchy, tepidárium a fitness. V ponuke je tiež niekoľko druhov masáží. Hotel Alexander ponúka aj priestory na organizáciu kongresov s celkovou...viac »
od 53 €/noc
clear
 
clear
 Hory Maďarsko

 • 3 x
 • 8.8

Hotel La Contessa****, Eger / Szilvásvárad
Kaštieľový hotel La Contessa**** poskytuje eleganciu a pokoj dávnych čias v mestečku Szivlásvárad - 25 km od mesta Eger. Neobarokový kaštieľ, kde od roku 2009 je prevádzkovaný hotel, ponúka komfort a neopakovateľnú atmosféru pobytu. Kaštieľ leží uprostred 7 ha parku. Ubytovať sa môžete v niektorej z 45 dvojlôžkových izieb a zároveň môžete navštíviť moderné wellness oddelenie s rozlohou 650 m2....viac »
od 50 €/noc
clear
 
clear
 Hory Rakúsko

 • 2 x
 • 9

Hotel Panhans****, Semmering
Hotel Panhans je tradičný Grand Hotel z roku 1888, vzdialený iba hodinu cesty autom od Viedne. Zjazdovky a turistické chodníky Semmeringu sú veľmi blízko. Grand Hotel Panhans ponúka wellness centrum o veľkosti 1 000 m² so saunou, krytým bazénom a rôznymi masážami.viac »
od 75 €/noc
clear
 

Rakúsko ďalšie miesta

Semmering
Horské stredisko Kaprun
clear
 Hory Čechy

 • 35 x
 • 8.8

Hotel Radium Palace****, Kúpele Jáchymov
Hotel Radium Palace sa nachádza uprostred kúpeľného lesoparku. Budova s historickou atmosférou ponúka svojim hosťom všetky služby pod jednou strechou. Súčasťou hotela je aj malý vodný svet, letná terasa, presklená klimatizovaná kaviareň, koncertná sála alebo tanečný bar so živou hudbou.viac »
od 76 €/noc
clear
 
clear

clear
Hľadajte v našej ponuke
Načítavam mapu. Čakajte prosím

Akciové ponuky

clear